Institutionsstyrelse

Ordinarie ledamöter

Lars Rönnblom Prefekt
Håkan Melhus Lärare
Tove Fall Lärare
Jan Eriksson Lärare
Mårten Fryknäs Lärare
Karin Eriksson Teknisk-administrativ personal
Stephanie Herman Forskarstudent
Johanna Lindström Grundutbildningsstudent
Rasmus Larsson Grundutbildningsstudent

Gruppsuppleanter

Andrei Malinovshi Lärare
Eva Baecklund Lärare
Annica Rasmusson Lärare
Vakant Lärare
Vakant Teknisk-administrativ personal
Mona-Lisa Wernroth Forskarstudent
Vakant Grundutbildningsstudent
Vakant Grundutbildningsstudent

Mandatperioden

3 år, 2017-07-01 - 2020-06-30 för lärare och teknisk-administrativ personal
1 år, 2016-07-01 - 2017-06-03 för studenter

Mötesdatum 2019:

29 januari, 20 mars, 28 maj, 25 september, 7 november och 11 december.  Mötestid: 11.30-13.30 

Styrelseprotokoll